Państwa oferta jako “Maszyna dnia”

Cel - zwrócenie uwagi nabywców na Państwa ofertę. Ponad 100.000 odsłon strony startowej traktorpool przez użytkowników, czyni z niej bardzo efektywną i atrakcyjną platformę sprzedażową. Potencjał ten mogą Państwo wykorzystać wybierając opcję “Maszyna dnia” zwiększając w ten sposób szanse sprzedaży. Traktorpool kieruje ofertę “Maszyna dnia” do klientów handlowców posiadających konta AgriVIP. Ogłoszenie ustawione jako “Maszyna dnia” wyświetla się przez jeden dzień na stronie startowej serwisu traktorpool. Wystarczy zaznaczyć opcję “Maszyna dnia” dla wybranej oferty na koncie AgriVIP lub przy zamieszczaniu nowej oferty.

Rezerwacja usługi “Maszyna dnia” na koncie AgriVIP

Jako klient handlowiec AgriVIP może Pan/i łatwo wybrać żądaną maszynę korzystając z przeglądu maszyn na Pana/i koncie. Ogłoszenie powinno zawierać minimum jedno zdjęcie maszyny, proszę zwrócić na to uwagę.

Po kliknięciu na Państwa koncie AgriVIP w wybraną ofertę, którą chcecie ustawić jako “Maszynę dnia”, przechodząc do szczegółów oferty należy zaznaczyć opcję “Maszyna/oferta dnia”. Teraz należy tylko zapisać zmiany i Państwa ogłoszenie jest zaznaczone jako “Maszyna dnia”!

Rezerwacja opcji “Maszyna dnia” w przypadku zamieszczania nowej oferty

Podczas zamieszczania nowej oferty na portalu traktorpool w pierwszej kolejności mają Państwo możliwość wyboru kategorii a następnie podania dokładnej specyfikacji maszyny. Proszę zwrócić uwagę na to, aby oferta posiadała przynajmniej jedno zdjęcie.

W kroku 3 podczas zamieszczania nowej oferty maja Państwo możliwość zaznaczenia opcji “Maszyna/oferta dnia”.

Następnie proszę kontynuować zamieszczanie oferty.

 

Państwa oferta zaznaczona jako “Maszyna dnia” będzie pokazana na stronie startowej portalu traktorpool.pl użytkownikom serwisu traktorpool z całego świata.

Zwracamy Państwa uwagę na to, iż ofert zaznaczonych jako “Maszyna dnia” jest zazwyczaj więcej niż miejsc na stronie startowej. Od chwili zaznaczenia usługi "Maszyna dnia" może upłynąć kilka dni do momentu, w którym Państwa oferta pojawi się na stronie startowej. Koszty za usługę “Maszyna dnia” ponoszą Państwo tylko w przypadku, kiedy Państwa oferta pojawi się na stronie startowej serwisu traktorpool.

Usługa “Maszyna dnia” dla prywatnych użytkowników portalu

Usługa “Maszyna dnia” jest dostępna tylko dla naszych klientów handlowców posiadających konta AgriVIP. Nie jesteś jeszcze klientem AgriVIP? Zarejestruj się teraz łatwo i szybko jako klient AgriVIP i korzystaj z usługi “Maszyna dnia” na stronie startowej portalu traktorpool. Dla prywatnych użytkowników naszego serwisu przygotowaliśmy inne atrakcyjne usługi. Pełną ofertę usług znajdziecie Państwo w zakładce “Przegląd rodzajów usług”!

 

 

 

 

 

 

Czy mają Państwo jakieś pytania lub sugestie?
Nie wahaj się skontaktować z nami!
Kliknij tutaj po formularz kontaktowy!