Magazyn traktorpool

Wydanie polskie Magazynu traktorpool ukazuje się w miesięczniku top agrar Polska jako grupa ogłoszeń, która cieszy się dużą uwagą czytelników. Dzięki ogłoszeniom w tym dodatku dotrą Państwo nie tylko do ponad 2.300.000 odwiedzających internetową stronę traktorpool miesięcznie (dane wg. niem. instytucji kontrolującej media reklamowe IVW), ale również do ponad 52.000 czytelników miesięcznika top agrar Polska.

 

 

 

W Magazynie traktorpool ukazują się wszystkie oferty maszyn, które zostaną wybrane przez Państwa i zaznaczone na portalu traktorpool.

 

Co miesiąc po zamknięciu terminu przyjmowania ogłoszeń, takie oferty zostaną wyodrębnione z internetowej giełdy traktorpool a następnie wydrukowane (w przypadku większej ilości ogłoszeń niż dostępna powierzchnia reklamowa nie możemy zagwarantować, że Państwa ogłoszenie się ukaże w danym numerze). Ogłoszenia ukazują się w wielkości 44 x 42 mm.

 

Dodatkowo, przy okazji wszystkich ważniejszych targów w Europie, na których jesteśmy, wydajemy specjalny Magazyn targowy traktorpool. Nakład tego magazynu jest różny i ustalany w zależności od rangi i popularności wśród zwiedzających  danej imprezy targowej.

Czy mają Państwo jakieś pytania lub sugestie?
Nie wahaj się skontaktować z nami!
Kliknij tutaj po formularz kontaktowy!